Пластична хірургія обличчя

Обличчя людини завжди було і буде ключовою частиною зовнішності. Саме на обличчя ми звертаємо найбільшу увагу, підбираємо речі, які пасують до обличчя, привертаємо увагу і прикрашаємо — обличчя.

Форма обличчя, його пропорції, лінії, риси, впливають на враження про людину та на її образ в цілому. Тому, дуже важливо враховувати особливості рис обличчя людини як під час створення образу та стилю, так і при плануванні пластичної операції. Щоб впевнено говорити про «великі очі», «кругле обличчя», «маленький ніс» потрібно, в першу чергу визначитися, що вважати за точку відліку.

Зрозуміло, що мови про те якого розміру мають бути частини обличчя «в сантиметрах», бути не може.

Зазвичай, коли ми говоримо про характеристики рис обличчя, маються на увазі пропорції та співвідношення різних відділів обличчя між собою. Саме тонке відчуття цих пропорцій дає хірургу можливість досягти гарного результату у пластичній хірургії обличчя.

Підготовка до операції на обличчі

Найважливішою умовою проведення операції на обличчі є відмова від застосування ін’єкцій препаратів ботулотоксину за 6 місяців до операції. У разі, якщо такі ін’єкції були проведені, слід обов’язково попередити про це лікаря, та відтермінувати проведення операції на термін, необхідний для повного припинення дії препарату. Недотримання зазначених термінів може призвести до виникнення ускладнень операції або отримання недостатньо якісного її результату.

На консультації, слід розповісти лікарю про проведені раніше косметологічні процедури, ін’єкції філерів, препаратів гідроксиапатиту кальцію (з уточненням зон їх застосування), а також апаратних косметологічних процедур (смасліфтинг, RF-ліфтинг тощо).

 Ця інформація надасть можливість оцінити можливі ризики операції та зробити її більш безпечною. Також, слід вказати чи є у вас неврологічні захворювання (в тому числі, пов’язані із обличчям), перенесені травми, хронічні захворювання інших органів та систем та препарати, які ви вживаєте.

За бажанням, або за медичними показами, може бути проведена специфічна підготовка до операції шкіри обличчя та шиї у лікаря-косметолога.

Післяопераційний період

Тривалість будь-якого етапу післяопераційного періоду, а саме стаціонарного лікування, зняття швів, відновлення працездатності, повної реабілітації, залежать насамперед від обсягу, глибини та травматичності оперативного втручання, а також від індивідуальних особливостей пацієнта (сюди відносяться як вік, так і здатність тканин до регенерації та інше).

Середня тривалість перебування в стаціонарі становить від 1 до 3 діб, зняття швів - від 6 до 10 діб після операції, тривалість знеболювання та прийом антибіотиків - від 1 до 8 днів, носіння компресійної пов'язки - від 3 до 10 діб, зменшення набряків та розсмоктування синців - від 1 до 4 тижнів.

Повна реабілітація, включаючи зникнення яскравих рубців, які з часом стають малопомітними, триває від 1 до 6 місяців.

Запис на консультацію:

+38 (063) 716 88 74

© 2019 https://dr-migur.com.ua

Всі права захищені.

Копіювання матеріалів сайту заборонено.

Ukrainian